1 kwiecień 2021

Tragiczny w skutkach wypadek na drodze relacji Marianowo - Grabianowo

fot. KPP Śrem
Dziś (1 kwietnia), na drodze relacji Marianowo - Grabianowo, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący Renault Scenic na łuku drogi w prawo zjechał na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzył w betonowe ogrodzenie posesji. W wyniku zdarzenia kierujący samochodem oraz pasażer ponieśli śmierć na miejscu.
REKLAMA

1 kwietnia br., o godz. 06.31, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze relacji Marianowo – Grabianowo.

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku, do zdarzenia doszło dziś w nocy, prawdopodobnie kilka godzin przed zgłoszeniem. Kierujący samochodem osobowym marki Renault Scenic, 21-letni mieszkaniec gminy Brodnica, jadąc od strony Marianowa w kierunku Grabianowa, na łuku drogi w prawo zjechał na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzył w betonowe ogrodzenie posesji w Grabianowie. W wyniku zdarzenia kierujący samochodem oraz jego 20-letni brat, również mieszkaniec gminy Brodnica, ponieśli śmierć na miejscu.

Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu celem przeprowadzenia badań sekcyjnych.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

/ Ewa Kasińska /

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Śremiu