19 maj 2020

Pijany wjechał w żywopłot przed szpitalem

fot. KPP Śrem
Policjanci śremskiej drogówki zatrzymali 29-latka, który mając blisko dwa promile alkoholu w organizmie kierował BMW i wjechał w żywopłot przed szpitalem. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Teraz młody mężczyzna za swoje kompletnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.
Koronawirus
wielkopolskie
3230
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

W minioną sobotę, 16 maja o godz. 20.27, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że BMW zjechało z jezdni na trawnik przed szpitalem w Śremie i kierujący autem nie może się wydostać.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci drogówki. Okazało się, że kierujący BMW, 29-letni mieszkaniec Śremu, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad samochodem, przejechał przez chodnik i uderzył w żywopłot przed szpitalem. Niestety kierowca był nietrzeźwy. Miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie i nie miał przy sobie prawa jazdy.

Teraz młody mężczyzna za swoje kompletnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Tym razem, na szczęście, nic nikomu się nie stało. Jednak jeszcze raz apelujemy do kierowców, aby nie wsiadali za kierownicę pod wpływem alkoholu. To może skończyć się tragicznie.

/ Ewa Kasińska /

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
3230
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Śremiu

kiedy
2020-09-26 17:30
miejsce
Muzeum Śremskie, Śrem, ul. Adama...
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-28 17:00
miejsce
Muzeum Śremskie, Śrem, ul. Adama...
wstęp biletowany